חתונה בטבע

לצאת מהמסגרת...
חתונה במדבר
חתונה במדבר

הפקת חתונה בטבע

press to zoom
חתונה במטע
חתונה במטע

press to zoom
עיצוב חתונה
עיצוב חתונה

מותאם לזוג ולאווירה

press to zoom
חתונה במדבר
חתונה במדבר

הפקת חתונה בטבע

press to zoom
1/28
להצעת מחיר
התקשרו עכשיו!
  • Facebook Classic

זוגות שחושבים על חתונה בטבע מחפשים בדרך כלל להתחתן קצת אחרת ולצאת מהמסגרת.

בהפקת חתונה בטבע אינכם תלויים בנהלים ונראות של גן אירועים כזה או אחר, אלא יש לכם את ההזדמנות להתחתן בדיוק לפי הרצונות והחלומות שלכם.

 

הפקת חתונה בטבע היא אתגר לא פשוט ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן! חשוב לנו להגשים את חלומכם ולייצר עבורכם שקט, כך שגם בהכנות וגם בערב המשמח לא תצטרכו להתעסק בכאב ראש כזה או אחר, אלא תוכלו ליהנות מהרגע ולחוות את היום הקסום שלכם.

 

הצעד הראשון- נפגשים לקפה!

בפגישה הראשונה ( ללא עלות כמובן ) נכיר אחד את השני. אתם תספרו לנו מה הרצונות והחלומות שלכם, מה התקציב בו תרצו לעמוד, האם ישנן נקודות חשובות למשפחה או לאורחים וכל פרט נוסף שרלוונטי עבורכם.
אנחנו, בעיקר נקשיב, ובהתאם לכל מה שסיפרתם נתחיל לבנות את הפאזל שהוא החתונה הייחודית והמקורית שלכם.

בהמשך תקבלו מאיתנו הצעת מחיר מסודרת הכוללת את כל גורמי האירוע- מקום, תשתיות, קייטרינג, בר, הגברה, תאורה ומגוון אטרקציות נוספות.

לשלב התכנון נמשיך בליווי צמוד לאורך כל הדרך, הדרכה והרגעה עד ליום המשמח!
ביום האירוע אנחנו ננצח על ההכנות האחרונות, ניהול האירוע עצמו וליווי שלכם ושל משפחתכם לאורך כל הערב.

 

לשבלול אירועים וטבע ניסיון רב בהפקת חתונות ואירועים במגוון מקומות ייחודים בטבע - חתונה באורוות סוסים, חתונה בבריכה של הקיבוץ, חתונה ליד האגם, חתונה במטע זיתים, חתונה בכרם, חתונה בפרדס ועוד.

 

את הספקים שלנו זכינו להכיר לאורך שנות פעילותנו, בחרנו אותם בקפידה וביחד יצרנו חווית בלתי נשכחות, תוך שמירה על רמה גבוהה של שירות, מקצועיות, אמינות ויחס אישי חם. אנחנו מביאים ניסיון זה לעבודה מולכם, הזוג, חשובה לנו הירידה לפרטים הקטנים ביותר כי הם אלו שהופכים אירוע למושלם. כחלק מהפקת החתונה אנו גם דואגים לעיצוב האירוע והאווירה. הקונספט שלנו הוא טבע אסתטי -  חיבור האלגנטיות והאסתטיקה הדרושים בחתונה, אל הטבע הפראי והחופשי תוך שמירה על היופי הטבעי של הטבע.

 

אתם מוזמנים לאתגר אותנו עם החלום שלכם!