top of page

מספרים עלינו

לתומר וליקוש הגענו אחרי שדיברנו עם לא מעט מפיקים שמתעסקים בחתונות בטבע.

מהשיחה הראשונה חתרנו לזה שנפגשים מחר... 

אחרי שתומר היה זה שאמר "רגע, לאט לאט" קבענו להפגש שבוע לאחר מכן..

מהרגע הראשון הבנו שזה האדם שאיתו אנחנו רוצות לעבור את התהליך של תכנון חתונה בטבע, אחרי שהכרנו אותו הצטרפה ליקוש ורק הוסיפה דברים טובים לחגיגה.

 

ליקוש ותומר, תומר וליקוש, הם האנשים הנכונים לחתונה שלכם,

הם היו שם בכל שלב בשבילנו מהתכנון, להתלבטות, לשיחות עם ההורים, לחוזה מסודר ונעים, לתחושת הביטחון, לפאן ולביצוע המושלם בסוף.

אחרי כל השלבים, הגיע האירוע, שבו הכל תקתק כמו שעון.

חוץ מהם, יש להם צוות מדהים שעובדים בצורה נפלאה,

לא הרגשנו אותם כל האירוע, אבל הם היו שם כמו שרק הם יודעים,

בשקט האופייני של תומר והבטחון המופלא של ליקוש.

 

ממליצות עליהם בחום עם המון אהבה,

 

תומי ומאיה

קחו את הרשימה של הספקים/מפיקים שהורדתם מהאינטרנט ותמחקו אותה מיד - החיפוש שלכם הסתיים.

טיפונת רקע:
אנחנו חיים בחו״ל, והרמנו שתי חתונות אחת אחרי השניה בהפרש של שלושה חודשים. את הראשונה אירגנו עם מפיק מקומי שפשוט נפל בפרטים הקטנים וגרם, בדיעבד, להרבה עוגמת נפש ואכזבה של ״אוי, בסוף הוא

 לא הביא את הזה שביקשנו...״ או ״לא היה מספיק זה״ וכו׳... תכל׳ס לא דברים היסטריים, אבל מאוד מעצבנים כשזה מגיע אליכם בדיעבד כפידבק מאורחים.

אחרי האירוע (שהיה פצצה, למרות כל הפאקים הקטנים) התחלנו לחשוב על האירוע בישראל, והספיקה שיחת טלפון לא ארוכה עם תומר בשביל להבין עם מי יש לי עסק.

היינו צריכים חוויה מתקנת - וזה בדיוק מה שקיבלנו מתומר וליקוש.

תנסו לתאר לעצמכם שאח שלכם או החבר הכי טוב שלכם מפיק לכם את החתונה. מישהו שחשוב לו האושר שלכם ברמה הכי אמיתית שאפשר - מישהו שיכאב לו פיזית לראות כיסא לא במקום או פרח לא צבעוני מספיק בפינה הכי נידחת של המתחם.
מישהו שקולט אתכם, נכנס לכם לראש, מבין בדיוק מה אתם רוצים והופך את הרצונות והרעיונות שלכם למציאות יותר מדהימה 
ממה שדמיינתם לעצמכם. אז זה מה שקיבלנו מתומר וליקוש - ועוד יותר מזה...

 

אפס כאבי ראש, שגר ושכח, הפקה בשלט רחוק - תקראו לזה איך שבא לכם, כל קלישאה תתאים פה. בתכל׳ס הכל נסגר בכמה שיחות טלפון מתאילנד, נחתנו בארץ שבוע לפני האירוע, והגענו לחתונה כמו אורחים. תומר לקח חתיכת דשא ריקה במושב, הפך אותה בין לילה לאחד מגני האירועים היפים שהייתי בהם, והרים לי אירוע שאני לא אשכח בחיים

בשורה התחתונה - מדובר באנשים חרוצים. מקצוענים ופשוט באנשים טובים במובן הכי עמוק של המילה

 

אלה בדיוק האנשים שאתם רוצים שייקחו אחריות על היום הכי חשוב בחיים שלכם. כל השאר כבר לא משנה

 

בן ונוי

הגענו לתומר ולי כמעט במקרה, אבל משיחת הטלפון הראשונה היה ברור לנו, שהגענו למקום הנכון עבורנו. חיפשנו לעשות חתונה שתהיה מעט שונה מים החתונות הקונבנציונאליות, מחוברת אלינו, לערכים שלנו, פחות פורמאלית ויותר קלילה ומשוחררת, שפויה מבחינת המחירים וכמובן כיפית. שבלול היו המענה שלנו לכל הרצונות האלו ויחד איתם יצרנו את מה שחיפשנו.

 

העבודה עם לי ותומר היה תמיד נעימה, בגובה העיניים, הרגשנו שהם לגמרי מבינים את הראש שלנו ולמרות שבסופו של דבר "עשינו עסקים", הייתה תחושה אמיתית של אכפתיות ורצון לעזור. ארגון חתונה מהסוג הזה כולל עבודה על הרבה פרטים, כיוון שהדברים הם לא מהמוכן כמו באולם שיש בו 10 אירועים בשבוע, אבל הם ליוו אותנו לכל אורך הדרך, תמיד היו שם בשבילנו, תמיד היו מקצועיים וידעו כיצד לעזור. לא היה פרט שנותר ללא מענה, גם כשעלו דברים שהיו פחות בתחום שלהם, הם תמיד ניסו לחשוב איך אפשר לעזור וכיצד לכוון אותנו. הכל נעשה בראש פתוח, בגמישות וביצירתיות. בנוסף, לתחושתנו והבנתנו הם הציעו מחירים שהיו שפויים ומחוברים למציאות.

 

בכל צורך נוסף שעלה הם עשו מאמץ לבדוק הצעות מחיר באופן רציני ולתת לנו את ההצעה הטובה ביותר. בשום שלב לא הרגשנו שהם בוחרים בפתרון שהיה יותר קל ונוח עבורם, אלא שהם עושים ניסיון אמיתי למצוא עבורנו את הפתרון הטוב ביותר עבורנו. הכל נעשה מתוך שקיפות ויחסי אמון, הכל הוסבר והיה תמיד "על השולחן" ואף פעם לא חששנו שמנסים "לעבוד עלינו".

 

השיא כמובן היה בחתונה עצמה, שהיתה פשוט מאורגנת להפליא. הכל עבד כפי שדובר ותוכנן, הכל היה אסתטי ויפה יותר ממה שדמיינו לעצמנו, והרגשנו שהכל קורה מעצמו בלי שאנחנו צריכים לומר מילה. למרות שהיה ברור שתומר, לי והעובדים שלהם עובדים מאוד קשה, הכל נעשה ברוגע, בשלווה ובצורה בלתי מורגשת לאורחי האירוע. לאורך האירוע ולאחריו לא הפסקנו לקבל מחמאות על הארגון והנראות של האירוע, על כל אחד מהפרטים הקטנים שהיו, ואפילו האנשים שחתונה בטבע לא מאוד מדברת אליהם (מה שיכול לעלות חשש כשמארגנים כזה אירוע) דאגו לומר לנו באופן אישי כמה שהופתעו לטובה.

 

אז באמת אין גבול למילים הטובות שאנחנו יכולים לכתוב (אנחנו מזמינים כל מי שמתלבט לדבר איתנו באופן אישי), אבל נסכם ונאמר שזו אחת המתנות הטובות ביותר שקיבלנו לחתונה שלנו.

מאחלים לכולם אהבה ואירועים שמחים,

שי ושירה.

טוב איך מתחילים בכלל להודות על האושר השמחה הגדולה שהבאתם לנו.

תומר וליקוש אתם סוסי עבודה משובחים. אנחנו כל כך מעיריכים ומוקרים אתכם ואת המסירות האדירה שלכם!
בניתם לנו חתונה למופת ולא החסרתם דבר. הכל היה מתוקתק כמו שעון שוויצרי ובטוב טעם בלי דברים מיותרים.
הגענו אליכם מבולבלים ואחוזי אימה ולחץ מהיום הזה והפכתם אותנו לשלווים ומאושרים נטולי דאגות.

 

בצורה הכי אובייקטיבית שיש, אנחנו ממליצים בחום לכל הזוגות השוקיסטים אי שם שלא בא להם כאבי ראש, על ליקוש ותומר השבלולים...

תודה והערכה ענקית מכל הלב,
שירן ודן כהן

חתונה בטבע

!אם אתם רוצים ארוע אחר, שונה ומיוחד בחיק הטבע - שבלול ארועים זה בהחלט מה שאתם מחפשים

תומר ולי המקסימים היו שם בשביל כל בקשה, עצה או משימה. טעונים בשנים של ניסיון בהקמת ארועים בטבע, הרגשנו כל כך בנוח לתת להם את המושכות בהפקת הארוע, כי הם פשוט מאוד יודעים מה לעשות, והם עושים עם כל הלב, מההתחלה ועד הסוף. התאימו עצמם לכל דרישה שהיתה לנו, ואף באו עם רעינויות והצעות משלהם שפשוט הפכו את הארוע לחגיגה אמיתית

 

הם שופעים בריעיונות יצירתיים ויש להם את כל הכלים ומגוון והספקים בשביל לתת לכם את כל מה שאתם בעצם צריכים, בשביל שאתם תוכלו פשוט לבוא ולהנות מהארוע שלכם

מה שעושה את שבלול הרבה יותר מחברת הפקה מוצלחת, הוא הצוות המדהים שלהם, שנשאר איתנו עד השעות המאוחרות (והלוהטות) של הבוקר, ולא נח לרגע עד שהכל היה מסודר, נקי, כל האורחים נלקחו לאוטובוסים , וכל הציוד שלנו היה מקופל חזרה במכוניות. בחום של 40 מעלות הם נסעו הלוך חזור, בלי לחסוך טיפת זיעה.. !!באמת צוות נדיר שגרם לנו לצאת מהארוע עם חיוך גדול

תומר ומריה

!חיפשנו לעשות חתונה במקום לא סטנדרטי, אחרי שנה של חתונות של חברים רצינו משהו אחר
.את תומר פגשנו אחרי המלצה של חברה וישר ידענו שזה הבנאדם שיארגן לנו את החתונה שחלמנו עליה

 

עברנו כמה טלטלות בארגון החתונה ולא משנה מה קרה תומר תמיד הרגיע אותנו שהכל בסדר והכל מתפקד. חודש וחצי לפני החתונה המקום שרצינו להתחתן בו נסגר לאירועים (ככה זה כשאתה רוצה חתונה במקום מיוחד)

!תומר חיפש איתנו מקומות במשך שבוע מהצפון ועד המרכז. לאן שרצינו ללכת הוא הגיע
.וכשאמרנו שיש מקום יפה אבל זה אורוות סוסים הוא לא הניד עפעף והגיע לראות איתנו את המקום

 

תומר וליקוש ניהלו לנו את החתונה ואת ההכנות בצורה מקצועית ועם זאת הרגשנו שזכינו בחברים מעבר למנהלי

האירוע שלנו.  הם זרמו איתנו בכל רצון ובקשה- כשהעברנו את החתונה לצפון מהמרכז הם שכנעו את כל הספקים לבוא איתנו! כשהעלנו את החלומות הפרועים שלנו לגבי החתונה הם עשו הכל כדי להגשים אותם - מלהכנס לחופה על ווספה, לעשות פינת מדורות, להגיש שניצלונים עם ציפס ברחבת הריקודים ולהפוך אורוות סוסים לגן אירועים קסום. עד היום האורחים שלנו זוכרים את החתונה שלנו כמשהו מיוחד
 

אם בא לכם חתונה עם אופי, אירוע מיוחד שלא תשכחו אנחנו ממליצים בחום על שבלול הפקות ועל תומר וליקוש

!המפיקים- חברים מדהימים
.שי וסיון מנחם

אנחנו התחתנו לפני שנה וחצי, בבריכה בקיבוץ. אחרי שהיינו ב-2-3 אולמות, הבנו שזה ממש לא הכיוון שלנו, ושאנחנו מחפשים משהו אישי יותר, אינטימי, אחר.
 

נפגשנו עם לי ותומר, מצאנו חבר'ה פתוחים, נעימים, שמקשיבים לכל בקשה ומחפשים דרך להפוך את היום הזה, מאירוע שכבר היינו בו, לאירוע שלנו.

בהמון מסירות והשקעה, ירדנו יחד לפרטים הכי קטנים, שמענו המון מהניסיון שלהם, ובו בזמן הם היו מאוד פתוחים לקבל את מה שאנחנו רוצים. זכינו לליווי צמוד, החל מבדיקת לוקיישנים, דרך הטעימות ואפילו בבחירת הפרחים. הרגשנו שבשבילם זה לא עוד סתם אירוע מבין רבים.
 

אין ספק שלתכנן אירוע מאפס זה לא דבר פשוט, אבל היה מדהים לגלות שהביטחון שהם משרים הוא לא רק על הנייר, וכל דבר שתכננו קרה עד הפרטים הכי קטנים, ואף מעבר.

החווייה של העבודה עם תומר ולי היא מיוחדת, משפחתית, מחוץ לקופסה, ושווה כל דקה. ההשקעה, המסירות, האחראיות, ובו בזמן המון תחושה של נתינה, זה משהו שלא נתקלנו בו לפני כן, ועשה את החתונה שלנו באמת ליום המאושר בחיינו, וכזה שעד היום מדברים איתנו עליו.

אני מאחל לכל אחד אירוע ואווירה כמו שהיו לנו. הדרך לשם מתחילה בחצר של תומר.

 

יונתן ועינת

חברת שבלול – המלצה חמה!

 בחודש יוני 2016 די מ"עכשיו לעכשיו" נפתח לנו חלון הזדמנויות ורצינו להפיק יום כיף לחברה שלנו – כזה שישאיר פיות פעורים. 

רצינו הכל מהכל! ים, זולה, אוכל טוב, מתנות, מסאז'ים, ספורט ימי.. מה לא?!

קיבלנו המלצה על שבלול וישר הרמתי טלפון לתומר. הסברתי לו שאין לנו יותר מידי זמן – 10 ימים ויש לנו תקציב אז לא להתפרע יותר מידי.

למחרת כבר קיבלנו הצעת מחיר מלי (המקסימה!!!), התחלנו להריץ קצת פרטים הלוך חזור (היא גם עזרה לנו לסגור הסעה לעובדים) וצ'יק צ'ק – הפיקו לנו יום כיף!

 הגיע היום המיוחל, האוטובוס הגיע בזמן, הביא אותנו עד החוף ושם חיכתה לנו לי עם כל הפינוקים שרק יכולנו לחשוב עליהם! הכל היה מסודר ומאורגן להפליא ולכל אחד מעובדי החברה היה מגוון פעילויות שהוא רק היה יכול לחשוב עליהם.

מדריכי הספורט היו מקסימים, המסאז'יסטים היו נעימים והאוכל (שהוכן שם במקום) היה מעולה!

 

אנחנו יותר מממליצים על שבלול להפקת כל אירוע חברה – קטן ועד גדול! הם משקיעים, נותנים את עצמם עד הסוף ובאים לקראת הלקוח גם מהמקום ההפקתי וגם מהפן הכספי.

 

המלצה חמה חמה!

 

משפחת דריפלר

פניתי לחברת שבלול אירועים וטבע כבר לפני שנתיים. עוד בשיחה הראשונה הבנתי שמדובר בחבר'ה רציניים ומחוייבים. תומר ולי ליוו אותי לאורך כל תהליך הפקת האירוע הראשון, עזרו לי בבחירת הציוד וגם בעוד רעיונות יצירתיים ומיוחדים.

שבלול דאגו לכל המעטפת ואני יכולתי לבוא לאירוע בראש שקט. השירות היה מעולה ותמיד מלווה בחיוך ודאגה. מאז אני דואגת לעבוד איתם כל אירוע חוץ.

שבלול הם צוות מקצועי ואמין, משתמשים בציוד הכי טוב והכל נעשה על הצד הטוב ביותר.

 

אם בא לכם לפרגן לעובדים ביום כייפי ומגבש ממליצה לפנות לשבלול אירועים וטבע,

הם יעשו לכם אחלה אירוע!

 

ליאורה, אחראית רווחה,

חב' טראסטיר

לי ותומר ארגנו לנו אירוע חברה מהמם!
הגענו בצהריים למתחם מדהים וקבלת פנים מפנקת,  זה המשיך בפעילות ימית וארוחת ערב משגעת, נשארנו לישון במתחם לילה עם מזרנים וקמנו לעוד ארוחה דרוזית מפנקת.
העובדים נהנו מכל רגע, היה אוכל טעים ובשפע, אירוע מתוקתק, מפנק וכיפי.
ממליצה בחום!
 
שני, חב' אופטימוב
 
bottom of page